Chystáme se přebalovat | Elasti-Q

Chystáme se přebalovat


Facebook

Kam s ním?

V současné době můžete volit mezi různými variantami. Některé přebalovací pulty se tváří jako kus nábytku, jiné jsou lehké a mobilní, další jsou zase nepraktické a spíše překážejí, než aby plnily svou funkci.

Pokud u vás není místa na rozdávání, zkuste mobilní pultík s kolečky, který budete moct posouvat dle momentální potřeby. Stejně jako v pasivním pultu, jsou i zde různé přihrádky a kapsy, kam můžete odložit oblečení nebo kosmetiku pro děťátko.

Jestliže se vám ježí vlasy už jen z pomyšlení, že byste měla kupovat další heblo do bytu, zkuste miminku pořídit jednoduchou pevnou přebalovací podložku. Jedná se o širokou desku se zvýšenými okraji, kterou můžete dát prakticky kamkoli. Otázkou je, nakolik je to, na co ji položíte stabilní, a eliminuje nebezpečí pádu kojence.

Většina maminek volí spíše variantu komody, tedy pevného kusu nábytku, který má své neměnné místo v bytě. V jeho útrobách jsou pohyblivé šuplíky, do nichž se vejde garderoba miminka, plenky a další nutná výbava.

Co na něj

Praktickým řešením pro mnoho rodin se ukázaly měkké přebalovací podložky se dvěma až třemi zvýšenými okraji. Třetí okraj je vhodný zejména pro živější miminka, která se neustále vrtí. Podložky můžete zakoupit v rozměrech 50 x 70 cm nebo 50 x 80 cm, svou velikostí tak v pohodě zapadnou na přebalovací pulty a ještě vám zbude fůra místa na další užitečné věci, které budete chtít mít po ruce.

 Jaký pultík jste kupovaly Vy? Podle čeho jste se řídily a jak se Vám Váš výběr osvědčil? Podělte se s námi na facebookovém profilu Elasti-Q: Těhotenství - jsem pyšná na své bříško.

Související články Komentáře