Elasti-Q uvádí na trh novinku: Elasti-Q ProMimi DHA! | Elasti-Q

Elasti-Q uvádí na trh novinku: Elasti-Q ProMimi DHA!


Facebook

3.jpgVýživa ženy v těhotenství výrazně ovlivňuje vývoj dítěte, tedy i jeho život po narození. Žádná budoucí maminka, které leží na srdci zdravý a správný vývoj miminka, by tento fakt neměla podcenit. Důležitá je kvalitní strava a dostatečným přísunem potřebných látek. Značka Elasti-Q® proto doporučuje doplněk stravy ProMimi DHA.

Co je to ta DHA?

Setkáváte se s ní poměrně často a pravděpodobně o tom ani nevíte – je to jedna z látek obsažená v rybím oleji. Celý název této látky zní kyselina dokosahexaenová, tady vidíte, jak praktické jsou zkratky – DHA. Tato kyselina patří do skupiny látek odborně nazývaných omega-3 mastné kyseliny, která je podskupinou tzv. esenciálních nenasycených mastných kyselin. Esenciální znamená, že je pro lidské tělo nezbytná, přitom si ji však nedokáže samo vytvořit a je potřeba ji doplňovat.

DHA přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu a kojence. Proto doporučujeme Elasti-Q® ProMimi DHA užívat v průběhu celého těhotenství i v období kojení. Přípravek obsahuje i řadu dalších vitaminů a minerálů, například PUFA, MUFA, Kyselinu listovou, Vápník, Hořčík, Železo, Vitamin C a další. Přitom ale neobsahuje jód a je tedy vhodný i pro těhotné s poruchami štítné žlázy. Navíc neobsahuje ani žádné chemické konzervanty či syntetická barviva. Zabarvení tobolek je dáno obsahem karamelu. Tobolky jsou malé, pro snadné polykání.


Doporučené dávkování: 2 tobolky denně ráno a večer

 

Související články Komentáře