Farmaceutická kosmetika Elasti-Q přináší NOVINKU - luxusní tělový olej proti striím | Elasti-Q

Farmaceutická kosmetika Elasti-Q přináší NOVINKU - luxusní tělový olej proti striím


Facebook

Granátové jablko, olivový olej, vinná réva... To všechno jsou plody přírody, kterých využívaly už staré kultury, jako byli Řekové, Římané či Egypťané. Na dochovaných freskách jsou dokonce zobrazeny Egypťanky „v očekávání“, jak si potírají kůži oleji. I ony měly důvod obávat se strií, které mohly poznamenat jejich krásné a udržované tělo.

 Podobné problémy řeší i ženy i v 21. století. Na rozdíl od Egypťanek či Římanek však nemusí vlastnoručně vymačkávat šťávu z ovoce a jeho semen, ale jednoduše si pořídí přípravek, jenž jejich kůži zcela vyhovuje a pomůže jí vypořádat se s náročným obdobím těhotenství. V lékárnách se nyní objevila novinka oblíbené řady Elasti-Q® - Elasti-Q Exclusive tělový olej proti striím. Jeho inovované složení má nyní podobu lehkého oleje pro příjemnější a snadnější aplikaci. Stejně jako jeho předchůdci je i tělový olej účinným pomocníkem v prevenci vzniku strií a příznivě působí na strie již vzniklé.

Tělový olej tvoří kombinace několika unikátních, přírodních složek:

Elasti-Q Exclusive tělový olej

Olej ze semene granátového jablka pokožku hydratuje, vyživuje a zvyšuje její pružnost. Zároveň se podílí na její ochraně před popraskáním.

Olej ze semene pupalky dvouleté zvyšuje odolnost kůže a posiluje její schopnost regenerace. Efektivně zesvětluje a vyhlazuje již vzniklé strie.

Olej ze semene světlice barvířské příznivě působí proti stárnutí pokožky, hydratuje ji a zjemňuje. Taktéž se významně podílí na redukci strií.

Olej ze semene vinné révy pomáhá pokožku chránit před nepříznivými vlivy okolního prostředí a účinně omezuje tvorbu strií.

Olivový olej zjemňuje pokožku a zklidňuje ji při svědění a podráždění, které vzniká v důsledku napínání kůže. Vitamin E pomáhá chránit pokožku před škodlivými účinky volných radikálů.

Díky tomuto jedinečnému složení napomáhá Elasti-Q® Exclusive tělový olej proti striím nejen chránit kůži před striemi, ale také pokožku hydratuje a vyživuje, eliminuje její nepříjemné svědění a chrání ji před škodlivými vlivy a volnými radikály. 

Tělový olej je bez parafinu, barviv a konzervačních látek.

Použití: nanášejte lokálně a pravidelně na problematické partie, nejlépe 2x denně. Do pokožky stačí vždy jemně vmasírovat dostatečné množství oleje.

Upozornění: Před kontaktem namazané pokožky s oděvem je vhodné nechat olej dostatečně vstřebat. Doba vstřebávání je individuální, záleží na typu pokožky. Doporučujeme proto předem odzkoušet. Při aplikaci většího množství oleje je vhodné přebytečné množství následně setřít či vysušit, například papírovou utěrkou či ubrouskem.

Buďte půvabná v těhotenství i po porodu!

Objednat můžete na: zlekarny.cz

 

Související články Komentáře