Které krémy proti striím skutečně pomáhají? | Elasti-Q

Které krémy proti striím skutečně pomáhají?


Facebook

Mazat! Mazat! Mazat! Asi každá nastávající maminka se řídí tímto jednoduchým pravidlem, pokud se chce, během těhotenství i po porodu, bránit striím. Pokud však hledají ženy skutečně účinnou ochranu, musí si pečlivě vybírat přípravky, které obsahují ty správné účinné látky.

Kvalitní přípravek proti striím obsahuje dvě důležité složky. Tou první je kyselina hyaluronová, která zajišťuje pružnost a celistvost kůže a patří k nepostradatelným součástem kožního pojiva. Druhou podstatnou složkou je kyselina pantothenová, která je zodpovědná za správné dělení, růst a vzhled kůže, druhotně se aktivně podílí i na její celistvosti a pevnosti. Přítomností obou kyselin, ale také elastinu a vitaminu E, se tyto přípravky výrazně odlišují od běžných produktů z drogérií, které nebývají podle odborníků příliš účinné.

Kvalitní krém proti striím by měl mít lehkou konzistenci, snadno se vstřebávat do kůže a nezanechávat pocit mastnoty.

Jeho složení by mělo počítat i s různými typy pokožky. Některé ženy mají pokožku suchou, jiné mastnou nebo smíšenou. Kvalitní tělové krémy z lékáren musí být účinné na všechny typy pokožky. Každá žena si totiž zaslouží pro svoji pokožku to nejlepší.

Související články Komentáře