Maminky, je čas dostat se zpět do formy! | Elasti-Q

Maminky, je čas dostat se zpět do formy!


Facebook

Nespokojenost se sebou sama. Toto zná asi každá maminka velmi dobře. Tělo během těhotenství prošlo řadou nežádoucích změn. Některé jdou jednoduše vlastní pomocí vrátit zpět, ale s některými je třeba se trošku více poprat. Pojďme se nyní podívat na tři nejčastější problémové partie, které maminky po porodu trápí.

Prsa

Společně s ukončením kojení, prsa ztratí svůj tvar i pevnost. Najednou působí velmi povisle a nevzhledně. Jedinou záchranou byla až dosud speciální podprsenka, která ovšem drží tvar pouze mechanicky. Po jejím sundání je situace opět stejná. Naštěstí existují v lékárnách doplňky stravy, které díky jedinečným recepturám opět dodají ňadrům přitažlivý vzhled.

Povolené bříško

Bříško je další problémovou partií, za kterou se nejedna maminka stydí. Hodiny ve fitku, dřina v posilovně a stále to není to pravé ořechové. Nedá se nic dělat, pokud je válka, musí se bojovat, a proto je potřeba zaměřit svou pozornost také na stravovací návyky. To, co vám ve dvaceti nevadilo a na faldících se neprojevilo, může být po porodu úplně jinak. Obraťte se raději na odborníka, který vám v tomto směru poradí. Uvidíte, že nebudete litovat.

Kruhy pod očima

Na mateřské dovolené se většinou maminky opravdu nevyspí. Mateřská dovolená má do pravé dovolené na míle daleko. S mnoha změnami na pleti si poradí estetická dermatologie, která pomocí moderních laeserů či kvalitních „vyplňovačů" s kyselinou hyaluronovou, dokáže doslova zázraky. Než se ovšem svěříte do rukou odborníka, vezměte to přes lékárnu. Na unavené okolí v oblasti očí už existují pomocníci, které vás změní doslova na počkání. Vždy bedlivě sledujte složení a je dost možné, že nakonec ještě ušetříte.


Související články Komentáře