Mimi horoskop: Jak znamení ovlivňuje naše děti – část 1. | Elasti-Q

Mimi horoskop: Jak znamení ovlivňuje naše děti – část 1.


Facebook

Nemusíte tomu stoprocentně věřit, ale i tak je zábavné přečíst si, jaký osud přisuzují hvězdy vašemu potomkovi. Přečtěte si základní charakteristiky dětí podle toho, v jakém znamení zvěrokruhu se narodily. V první části našeho horoskopu si řekneme něco více o dětech narozených ve znamení Kozoroha, Vodnáře, Ryby, Berana, Býka a Blížence.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.) – samotář

Dítě narozené ve znamení Kozoroha málokdy tvoří střed kolektivu, raději tráví čas samo či ve společnosti starších dětí. Kozorozi jsou hodně orientovaní na výkon a chtějí být nejlepší – a také jsou, umí dřít a vypracovat se. Chtějí do života vykročit s co největším náskokem před ostatními.

Vodnář (21. 1.–20. 2.) – svéráz

Malý Vodnář si prostě dělá věci po svém a na všechno má svůj názor. Vodnáři jsou také velmi přímí a upřímní, řeknou všechno tak, jak si myslí. Nemají mnoho přátel, ale ty, které k sobě pustí, pak budou bránit a přátelit se s nimi celý život.

Ryba (21. 2.–20. 3.) – citlivka

Rybky v sobě mají hodně emocí, a proto také často pláčou. Mají silný vztah ke své rodině a domovu. Na výlety a tábory je budete dostávat horko těžko. Děti v tomto znamení jsou rodilí pečovatelé. Chtějí se starat o všechny kolem sebe, ať je to mladší sourozenec, nemocná maminka nebo postarší sousedka přes chodbu.

Beran (21. 3.–20. 4.) – neunavitelný

Beránci jsou prostě hyperaktivní. Nepostojí na místě, neustále si s něčím hrají, něco dělají. Je důležité jejich energii nějak vybít, a to nejlépe sportem. Navíc malí Berani rádi rozhodují, vedou a šéfují. V partě dětí se z nich často stává hlavní šéf, jelikož mají přirozenou autoritu.

Býk (21. 4.–21. 5.) – kliďas

Děti ve znamení Býk jsou flegmatici, kteří se do ničeho neženou a nikam nespěchají. Nemájí příliš rádi změny, jsou z nich nervózní a často se jich bojí. Býci mají rádi smyslové prožitky. Tyto děti budou nejspíše rádi kreslit, pomáhat s vařením či jen odpočívat na sluníčku. Kromě toho se snadno a rádi učí hospodařit.

Blíženec (22. 5.–21. 6.) – přelétavý

Ačkoli jsou Blíženci přirozeně chytří a zvídaví, mají problém se soustředit. Bývají schopní v mnoha oborech, a navíc je i všechno baví. Mají také skvělou paměť. Dávejte si proto pozor, co jim říkáte, jelikož vaše slova dokážou zopakovat v tu nejméně vhodnou chvíli.

Související články Komentáře