Mimi horoskop: Jak znamení ovlivňuje naše děti – část 2. | Elasti-Q

Mimi horoskop: Jak znamení ovlivňuje naše děti – část 2.


Facebook

Rok 2019 je zde a s ním i druhá část mimi horoskopu. Tentokrát si přijdou na své rodiče dětí, jež se narodily ve znamení Raka, Lva, Panny, Váhy, Štíra a Střelce. Najdete v horoskopech charakteristické rysy svých dětí anebo vás jen pobaví? Obojího jsme chtěli docílit.

Rak (22. 6.–22. 7.) – mazel

Tyto děti jsou křehké bytosti plné citu a laskavosti, i v pozdějším věku si přijdou rádi pro pusu či pomazlení. Jsou to také pečovatelé, proto je vhodné jim koupit nějaké zvířátko, nebo jim alespoň svěřit vlastní truhlík či záhonek s květinami. Jsou citliví na konflikty a neumí odpouštět lež a zradu.

Lev (23. 7.–22. 8.) – hrdina

Dítě ve znamení Lva je přesně tím malým rošťákem, na kterého se nedokážete zlobit. I když provede nějakou lumpárnu, vzápětí se přizná, omluví a udělá na oplátku něco hezkého, nesnáší totiž lži a nespravedlnost. Typický je pro něj optimismus, radost a energie.

Panna (23. 8.–22. 9.) – dokonalost

Pokud je váš potomek Panna, zřejmě nijak přílišně nevyjadřuje své emoce, nechodí se tulit a od druhých si udržuje odstup. Touží po dokonalosti, proto nesnáší improvizaci. Tohle dítě si vždy vše chce pečlivě připravit, a pokud mu to není umožněno, cítí se nesvé. Rádo vysvětluje a pomáhá druhým, často doučuje spolužáky a dělá mu to radost.

Váhy (23. 9.–23. 10.) – estét

Už velmi brzy si malé Váhy chtějí vybírat oblečení podle sebe, a ne podle toho, co jim připravila maminka. Mají cit pro barvy a estetiku obecně, baví je krása a kultura. Kromě toho milují lidi, mají spoustu kamarádů a nejspíš u vás bude často někdo přespávat.

Štír (24. 10.–22. 11.) – citlivka

Ačkoli se to nezdá, malí Štíři jsou velmi citlivé duše a potřebují se cítit milováni a chtěni. Dávejte si pozor na to, co jim říkáte, protože jsou náchylní k výbuchům vzteku. Jsou velmi tvůrčí v nejrůznějších ohledech – od hudby přes kreslení až po rukodělné výrobky.

Střelec (23. 11.–21. 12.) – rošťák

Střelci jsou živá, upovídaná dítka, která se dokážou seznámit s kýmkoli. Každého si získají svou přímou otevřeností, inteligencí a smyslem pro humor. Odmalička mají problém s autoritami. Jsou chytří a šikovní, ale úkol jim musí být zadáván jako volba, a ne jako diktát z pozice silnějšího.

Související články Komentáře