Přebalujte miminko s úsměvem! | Elasti-Q

Přebalujte miminko s úsměvem!


Facebook

Kam s přebalovacím pultem

V současné době můžete volit mezi různými variantami. Některé přebalovací pulty se tváří jako kus nábytku, jiné jsou lehké a mobilní, další jsou zase nepraktické a spíše překážejí, než aby plnily svou funkci.

Když není prostor

Pokud u vás není místa na rozdávání, zkuste mobilní pultík s kolečky, který budete moct posouvat dle momentální potřeby. Stejně jako v pasivním pultu, jsou i zde různé přihrádky a kapsy, kam můžete odložit oblečení nebo kosmetiku pro děťátko.

Častá volba maminek

Většina maminek volí spíše variantu komody, tedy pevného kusu nábytku, který má své neměnné místo v bytě. V jeho útrobách jsou pohyblivé šuplíky, do nichž se vejde garderoba miminka, plenky a další nutná výbava.

Nemusíte mít všechno

Jestliže se vám ježí vlasy už jen z pomyšlení, že byste měla kupovat další kus nábytku do bytu, zkuste miminku pořídit jednoduchou pevnou přebalovací podložku. Jedná se o širokou desku se zvýšenými okraji, kterou můžete dát prakticky kamkoli. Otázkou je, nakolik je to, na co ji položíte stabilní, a eliminuje nebezpečí pádu kojence.

Když máte doma raracha

Praktickým řešením pro mnoho rodin se ukázaly měkké přebalovací podložky se dvěma až třemi zvýšenými okraji. Třetí okraj je vhodný zejména pro živější miminka, která se neustále vrtí. Podložky můžete zakoupit v rozměrech 50 x 70 cm nebo 50 x 80 cm, svou velikostí tak v pohodě zapadnou na přebalovací pulty a ještě vám zbude fůra místa na další užitečné věci, které budete chtít mít po ruce.

Související články Komentáře