Udělejte maximum pro sebe a své miminko | Elasti-Q

Udělejte maximum pro sebe a své miminko


Facebook

Strie jsou strašákem každé budoucí maminky. Vznikají popraskáním elastických vláken pod povrchem kůže při extrémním natažení kůže. Červené či promodralé jizvičky mohou sice časem vyblednout, ale úplně se jich zbavit už není možné. „Rozhodující je v tomto případě prevence. V průběhu těhotenství jsou velmi důležité časté masáže a promašťování kůže účinnými krémy,“ potvrzují odborníci. Nastávající maminka by měla s péčí o pokožku začít včas a vybrat si účinný krém přímo v lékárně.

Skvělou cestou, jak předejít popraskanému bříšku, je pravidelné používání krému Elasti-Q. Právě ten je mezi ženami dlouhodobě nejoblíbenější a zároveň nejprodávanějším kosmetickým přípravkem pro zmírnění problémů se striemi. Díky čtyřem vysoce účinným látkám, elastinu, D-panthenolu, kyseliny hyaluronové a vitaminu E, jež obsahuje, může pokožka maminek v těhotenství i po porodu zůstat hladká a jemná. Tyto látky totiž pomáhají zvyšovat elasticitu kožních vláken. Vitamin E navíc přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Každá žena, která je těhotná anebo těhotenství aktuálně plánuje, by měla svému organismu dopřát také optimální množství vitamínů a minerálů. Elasti-Q Vitamins and Minerals je unikátní nejen svým složením, ale hlavně prodlouženým vstřebáváním účinných látek. Žádný jiný přípravek na trhu totiž nenabízí obdobný systém prodlouženého, postupného uvolňování minerálů a vitamínů, díky němuž budoucí maminka využije maximum všech potřebných prvků.

Pro první trimestr těhotenství jsou typické nevolnosti a další nepříjemné průvodní pocity. Právě pro toto období je doporučeno pravidelné užívání Elasti-Q Kyseliny listové 800 – Jedná se o přípravek ve formě tablet, který mohou užívat kojící maminky i maminky v očekávání, jako ochranu před nedostatkem vitaminu B6 a kyseliny listové, tedy látek vhodných pro zdravý průběh těhotenství. Kyselina listová totiž napomáhá procesu dělení buněk a přispívá k normální krvetvorbě a růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vitamin B6 zase přispívá k normální funkci imunitního systému a normální tvorbě červených krvinek.

 

Související články Komentáře